Zastępca Kierownika Sklepu en Warszawa EN MANGO

Fecha de publicación: 12/3/2018

Resumen de la oferta

  • Tipo de contrato:
    Temporary
  • Ubicación:
    Warszawa
  • Fecha de publicación:
    12/3/2018

Descripción del empleo

Do naszego sklepu MANGO w Warszawie poszukujemy współpracowników w pełnym wymiarze godzin, chętnych dołączyć do naszego zespołu menedżerskiego.

Będziesz wspomagać naszych menedżerów w kierowaniu przydzielonym ci obszarem sprzedaży i personelem. Oprócz tego twoje główne zadania to sprzedaż i utrzymanie kontaktu z Klientem, osiągnięte poprzez twoją profesjonalną obsługę i serwis na podlegającej ci powierzchni/piętrze.

Twoje główne zadania to:

  • Szybkie rozpoznanie i odpowiednia reakcja na potrzeby Klienta, mające na celu maksymalizację obrotów handlowych.
  • Skuteczny podział zadań.
  • Zapewnienie możliwości osiągniecia założonych celów handlowych.
  • Zapewnienie priorytetu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań.
  • Pełnienie w zespole roli wzoru do naśladowania.
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniu nowych pracowników.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta  w sklepie.
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji z    zespołem sprzedawców, gwarantującej ciągły dostęp do aktualnych informacji o produktach i innych kluczowych danych.

Requisitos del puesto

Szukamy w pełni umotywowanego i otwartego członka zespołu, wykazującego dużą komunikatywność i zdolności kierownicze.

Powinna to być osoba aktywna, zaangażowana, zainteresowana w osiągnięciu wyznaczonego celu, szybko dostosowująca się do sytuacji.

Potrafisz przejąć odpowiedzialność i wdrażać posiadaną wiedzę i doświadczenie, równocześnie chcesz się rozwijać zawodowo i prywatnie? Wtedy na pewno jesteś osobą, której poszukujemy.

Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnać nasz cel: być obecnym na wszystkich rynkach świata!

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833).