Window Dresser - Warszawa en Warszawa EN MANGO

Fecha de publicación: 6/2/2018

Resumen de la oferta

Descripción del empleo

WINDOW DRESSER

Poszukujemy kreatywnej osoby, która posiada wyczucie stylu i umiejętności handlowe. Twoim zadaniem będzie konsultować decyzje z Superwizorem. Będziesz odpowiedzialny za dekorację witryn sklepowych zgodnie z wytycznymi firmy MANGO. Twoim celem będzie utrzymanie wysokich standardów poprzez reagowanie na wyniki sprzedaży w celu zwiększenia komercyjności sklepów.

Kluczowe Obowiązki:

- Regularna obecność w sklepach w Twoim regionie w celu utrzymania najwyższych standardów firmy i aktualnych ekspozycji.

- Wdrażanie nowych ekspozycji sklepowych w oparciu o potrzeby komercyjne, walory estetyczne oraz wytyczne firmy.

- Analiza strategii konkurencji i przekazanie nowych pomysłów do Superwizora Window Dresser.

- Zajmowanie się wszystkimi sprawami związanymi z ekspozycją witryn w Twojej okolicy.

Requisitos del puesto

CO OFERUJEMY?

- Natychmiastowe zatrudnienie

- Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

- Rozwój zawodowy i personalny

- Szkolenia dla nowych pracowników

- Praca w międzynarodowej firmie

- Zniżki na zakupy w Mango

Pasjonujesz się modą, posiadasz umiejętności komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu, wyznaczać priorytety? Ponadto chcesz się rozwijać w międzynarodowej, dynamicznej firmie zarówno zawodowo, jak i osobiście?

MANGO czeka właśnie na Ciebie, dołącz do naszego teamu!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!