Voditelj/ica Trgovine - Store Manager en Zagreb EN MANGO

Fecha de publicación: 2/4/2018

Resumen de la oferta

  • Ubicación:
    Zagreb
  • Tipo de empleo:
    Stores
  • Fecha de publicación:
    2/4/2018

Descripción del empleo

Odgovarat će regionalnom upravitelju za opći rad svoje trgovine. Morat će se pobrinuti da se ciljana prodaja premaši te da je usluga prema kupcima na najvišoj razini i da su ciljevi postignuti. Bit će odgovorna za vođenje i motiviranje tima te održavanje atmosfere koja je aktivna i ugodna.

Requisitos del puesto

Tražimo osobu sa sličnim iskustvom u modnoj industriji s izvrsnim rezultatima u vođenju tima i jedinice. Osoba mora osjećati strast prema trgovini, mora biti usredotočena na prodaju i dobar operativac. Mora biti motivirana, ambiciozna osoba s izvrsnim sposobnostima u vođenju tima. Nudimo mogućnosti napredovanja u karijeri, obuku i plaću u skladu s položajem.