Visual Merchandiser en Budapest EN MANGO

Fecha de publicación: 8/9/2018

Resumen de la oferta

Descripción del empleo

VISUAL MERCHANDISER

Budapesti Mango üzletünkbe Visual Merchandiser pozícióba keresünk munkatársat.

Felelös leszel a termékek kihelyezéséért az aktuális trendek, eladások és a Mango standerdek figyelembevételével, az eladás maximalizálásának érdekében.

Legföbb feladatok:

  • Az üzlet image megfelelö fenntartása
  • A visual merchandising standerdek és irányelvek adaptálása
  • Az üzletforgatások gyors és hatékony végrehajtása
  • Az eladótér megfelelö kialakítása a profit mérhetöségének szempontjából
  • Az eladások es KPI-ok ismerete
  • Gyors reakció az eladásokra a sales maximalizálásának érdekében
  • A vásárlóközönség ismerete, a potenciális termékek felismerése
  • A készlet megfelelö szintentartásának nyomon követése
  • A csapat informálása az új termékekröl, a Merchandising változásokról, illetve javaslatok készítése a sold out termékekröl
  • Folyamatos kommunikáció a managementtel, és segítségnyújtás számukra amikor szükséges

Requisitos del puesto

Divatszakmában szerzett tapasztalattal rendelkezel, és eladásközpontú a gondolkozásod. Elkötelezett vagy a divat iránt, kíváló kommunikációs készségekkel rendelkezel és képes vagy az önálló és a csapatban való munkavégzésre is. Jól priorizálsz. Figyelsz a részletekre, képes vagy nyomás alatt dolgozni és akár rövid határidöket is tartani tudsz.

Ha egy dinamikusan növekvö, munkavállaló központú ruházati cégnél szeretnél dolgozni, nálunk van a helyed!

Jelentkezz most, és kezdd el építeni karriered a Mangonál.

Csatlakozz csapatunkhoz!

Segíts elérni célunkat: a világ összes városában jelen lenni.