Sprzedawca 0,5 etatu en Warszawa EN MANGO

Fecha de publicación: 1/3/2019

Resumen de la oferta

  • Tipo de contrato:
    Temporary
  • Ubicación:
    Warszawa
  • Fecha de publicación:
    1/3/2019

Descripción del empleo

Do naszego sklepu MANGO w Warszawie poszukujemy współpracowników w pełnym wymiarze godzin, chętnych dołaczyć do grona naszych sprzedawców.

Twoim celem jest propagowanie wizerunku naszej marki i nieprzerwana realizacja zasad optymalnej obsługi Klienta. W dalszej kolejności ponosisz odpowiedzialność za czystość i porządek w sklepie oraz kontrolę stanu towaru.

Twoje główne zadania to:

  • Powitanie naszych Klientów i uprzejme zaproponowanie pomocy.
  • Posiadanie doskonałej znajomości produktów, umożliwiającej optymalne doradctwo.
  • W przypadku jednoczesnej obsługi kilku Klientów, zapewnienie każdemu z nich fachowej porady.
  • Znajomość celów handlowych, jako podstawa w osiągnięciu założonych celów filii przy udziale zarówno pojedyńczego pracownika jak i całego zespołu.
  • Zapewnienie priorytetu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań.
  • Szybkie rozpoznanie i odpowiednia reakcja na potrzeby Klienta mające na celu maksymalizację obrotów handlowych.
  • Utrzymanie optymalnego i atrakcyjnego wizerunku placówki.

Requisitos del puesto

Szukamy w pełni umotywowanego i otwartego współpracownika o dużej komunikatywności. Powinna to być osoba aktywna, zaangażowana, prezentująca z przekonaniem naszą markę. Osoba, która poprzez dobrą pracę w zakresie serwisu i obsługi przyczyni się do zrealizowania celów placówki. Posiadane doświadczenie w pracy w handlu jest zaletą.

Potrafisz przejąć odpowiedzialność i wdrażać posiadaną wiedzę i doświadczenie, równocześnie chcesz się rozwijać zawodowo i prywatnie? Wtedy na pewno jesteś osobą, której poszukujemy.

Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnać nasz cel: być obecnym na wszystkich rynkach świata!

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833).