Raktári Alkalmazott - Budapest en Budapest EN MANGO

Fecha de publicación: 11/23/2018

Resumen de la oferta

  • Tipo de contrato:
    Temporary
  • Ubicación:
    Budapest
  • Fecha de publicación:
    11/23/2018

Descripción del empleo

RAKTÁRI ALKALMAZOTT

A szállításokkal napi szinten foglalkozol, gondoskodsz a rendről és a rendezettségről, a raktári készletet precízen vezetve. Segítséget nyújtasz munkatársaidnak az üzletben, ugyanakkor segítesz a feltöltésben és a további megrendeléseket is kezeled.

Requisitos del puesto

Motivált, nagy munkabírású, hatékony munkaerőt keresünk, kitűnő szervezési készséggel. Kiváló kommunikációs készség, és precíz munkafolyamat kell, hogy jellemezze a munkádat. A beosztásodnak megfelelő előléptetési lehetőségeket, képzést és fizetést kínálunk.

Ha szeretsz csapatban dolgozni, szeretnél szakmailag fejlödni és egy dinamikusan fejlödö divatmárka részese lenni, akkor ez a Te lehetöséged! Jelentkezz most, és kezdd el építeni karriered a Mangonál!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Segíts elérni célunkat: jelen lenni minden városban a világon.

Ver otras ofertas de empleo similares

  1. Ofertas de empleo en Budapest
  2. Ofertas de empleo en Biatorbágy