Kierownik Sklepu en Gdańsk EN MANGO

Fecha de publicación: 2/7/2018

Resumen de la oferta

Descripción del empleo

Do naszego nowego sklepu w Gdańsku poszukujemy: Kierownika sklepu

Twoim zadaniem będzie zarządzanie zespołem pracowników ukierunkowane na osiągnięcie i skuteczną realizację założonych celów. Zajmiesz się również nadzorem nad administrowaniem i globalnym wizerunkiem sklepu.

Requisitos del puesto

Posiadasz umiejętności kierowania personelem i motywowania ludzi w miłej, ale dynamicznej atmosferze. Dzięki Twojemu doświadczeniu, przedsiębiorczości i skuteczności w działalności handlowej zdołasz pokierować swoim zespołem i osiągnąć założone cele.

Wymagana płynna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy natychmiastowe zatrudnienie, umowę o pracę, kontynuację szkolenia i możliwość awansu w bardzo dynamicznej firmie.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833).