Kasszás en Budapest EN MANGO

Fecha de publicación: 8/11/2018

Resumen de la oferta

  • Tipo de contrato:
    Permanent
  • Ubicación:
    Budapest
  • Tipo de empleo:
  • Fecha de publicación:
    8/11/2018

Descripción del empleo

KASSZÁS

Budapesti Mango üzleteinkbe teljes kasszás munkatársakat keresünk.

Legföbb feladatod a vásárlókiszolgálás befejezése lesz a kasszában.

Föbb feladatok:

  • Kíváló vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben és a kasszában egyaránt
  • Készpénzes és bankkártyás vásárlások lebonyolítása
  • A Mango üzletpolitikájának ismerete és betartása a visszárukat illetöen
  • Az esetleges vásárlói panaszok kezelése a kasszában a vásárló számára legmegfelelöbb megoldás megtalálásával
  • A kasszában szükséges egyéb feladatok ellátása
  • A kasszapult és környékének tisztán és rendezetten tartása
  • Az üzletvezetök által kért adminisztrációs feladatok elvégzése

Requisitos del puesto

Egy olyan felelösségteljes, hatékony és barátságos személyt keresünk, aki képes pozitívan képviselni márkánkat, miközben kitünö kiszolgálásban részesíti a vásárlókat. Idökorlátok mellett is képes pontosan és professzionálisan dolgozni. Kíváló kommunikációs készségekkel rendelkezik és a stresszes szituációkat kezelni tudja.

Ha szeretsz csapatban dolgozni, szeretnél szakmailag fejlödni és egy dinamikusan fejlödö divatmárka részese lenni, akkor ez a Te lehetöséged! Jelentkezz most, és kezdd el építeni karriered a Mangonál!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Segíts elérni célunkat: jelen lenni minden városban a világon.