Asistent /Asistentka Predaja en Bratislava EN MANGO

Fecha de publicación: 7/11/2018

Resumen de la oferta

  • Tipo de contrato:
    Permanent
  • Ubicación:
    Bratislava
  • Tipo de empleo:
  • Fecha de publicación:
    7/11/2018

Descripción del empleo

Hľadáme sympatických asistentov a asistentky predaja, ktorých baví práca s módou, majú príjemný vzhľad a vystupovanie, radi pracujú v mladom kolektíve, vždy ochotne poradia zákazníkom, sú ochotní sa vzdelávať v oblasti nových módnych trendov a materiálov. Asistent/asistentka predaja sa zároveň podieľa na udržiavaní poriadku a dobrého vzhľadu predajne.

Requisitos del puesto

Základnou požiadavkou pre obsadenie tejto pozície je extrovertná povaha, milá a usmievavá osobnosť so zmyslom pre poriadok a zodpovednosť. Pre vybraných uchádzačov ponúkame požadované pracovné zaradenie s pracovnou zmluvou na trvalý pracovný pomer, nepretržité vzdelávanie a ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Ver otras ofertas de empleo similares

  1. Ofertas de empleo de Contable
  2. Ofertas de empleo de Contable