Üzletvezető-Helyettes (ASM) en Budapest EN MANGO

Fecha de publicación: 8/9/2018

Resumen de la oferta

Descripción del empleo

ÜZLETVEZETÖ HELYETTES

Budapesti Mango üzletünkbe jelenleg Üzletvezetö-helyettesi pozícióba keresünk munkatársat.

Az üzletvezetönek fogsz segíteni az üzlet forgalmának növelésében, a vásárlói kiszolgálásban, és az üzlet müködéséhez szükséges napi feladatok ellátásában.

Fö feladatok:

  • Kíváló vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben
  • A forgalom növeléséhez szükséges mutatószámok elemzése, tervezése
  • A Mango által meghatározott KPI-ok figyelemmel kísérése, elemzése
  • A Visual Merchandising szabályok betartása a forgalom növelésének érdekében
  • A kollekció ismerete, az optimális árukészlet szinten tartása
  • Csapatmanagement: példamutató magatartás es kitünö kommunikációs készségek
  • Recruitment: interjúztatás, tréningek es értékelések elkészítése
  • A szükséges adminisztráció elkészítése
  • Csapat motiválása, team meetingek vezénylése
  • Angol nyelvü kapcsolattartás a különbözö spanyolországi részlegekkel

Requisitos del puesto

Ha egy dinamikusan növekvö, munkavállaló központú ruházati cégnél szeretnél dolgozni, nálunk van a helyed! Jelentkezz most, és kezdd el építeni karriered a Mangonál!

Gyere és légy tagja csapatunknak!